13 Березня, 2022 р., 22:10
Міністерство оборони України закликає усіх волонтерів зареєструватися на платформі, вказавши, яку допомогу ви готові надавати, в якому з населених пунктів та коли.
13 Березня, 2022 р., 19:04
Запустили Дія.Радіо в застосунку Дія.
13 Березня, 2022 р., 09:17
Мінсоцполітики вважає за необхідне на час дії воєнного стану плюс 60 днів після його завершення без довідки з навчального закладу призначати та продовжувати виплату деяких видів соціальних допомог дітям віком від 18 до 23 років, батьки (годувальники) яких загинули, і які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.
13 Березня, 2022 р., 09:16
Під час війни українцям слід бути особливо обережними в соцмережах. Адже ворог уважно відстежує усі публікації.
12 Березня, 2022 р., 18:56
Уряд відшкодує комунальні витрати бюджетам громад, які безкоштовно приймають вимушених переселенців.
12 Березня, 2022 р., 15:02
Міністерство оборони України спільно з аналітичною системою YouControl та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створили онлайн платформу “Люди для України” . Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії всіх волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО.