28 Лютого, 2022 р., 09:19
''Зробіть це в застосунку за кілька кліків. Усі донати підуть у фонд допомоги армії «Повернись живим». За кошти, які ви надіслали, наші військові отримають сучасне обладнання та ліки. Підтримуємо українських бійців та віримо в перемогу України'', - зазначили розробники Дії.
28 Лютого, 2022 р., 08:55
З'явилась можливість допомогти співробітникам Служби порятунку, перерахувавши кошти на їхні рахунки.
27 Лютого, 2022 р., 19:09
У черговому зверненні до українців Президент Володимир Зеленський зазначив, що військовим, які тримають у руках зброю, платитимуть по 100 тисяч гривень на місяць.
27 Лютого, 2022 р., 16:42
У Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили, що за допомогою СМС-повідомлень буде налагоджене оперативне інформування про актуальну ситуацію абонентів Київстар у всіх куточках України.
27 Лютого, 2022 р., 15:13
Київ продовжує тримати оборону, а контроль над Харковом повністю на боці України. Про це повідомили мер Києва Віталій Кличко та голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.
27 Лютого, 2022 р., 14:40
Українці звертаються до країн НАТО щодо допомоги у боротьбі з російськими окупантами. Відповідну петицію створено на сайті openPetition.
27 Лютого, 2022 р., 13:57
Cпеціалісти Державної установи «Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ» підготували покрокову інструкцію дій.
27 Лютого, 2022 р., 11:48
Всі підрозділи поліції Івано-Франківщини працюють у посиленому режимі та націлені на недопущення провокацій, кримінальних правопорушень, протиправних дій, що можуть дестабілізувати ситуацію на території області або в окремих населених пунктах.
27 Лютого, 2022 р., 10:33
Нагадуємо! На Івано-Франківщині комендантська година діє з 22:00 - до 8:00 години.
27 Лютого, 2022 р., 10:08
Україна не відмовляється від перемовин з Російською Федерацією, але готова лише до повноцінного переговорного процесу без неприйнятних умов та ультиматумів, зазначає радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.