Гід з державних послуг/Новини

20 Листопада, 2023 р., 10:34
Українські аграрії продовжують ефективно працювати навіть в умовах повномасштабної війни. Попри заміновані поля та знищену техніку вони обробляють землю, вирощують врожай та постачають необхідні продукти українцям у різні регіони.  До Дня працівника сільського господарства презентуємо добірку держсервісів у цій галузі. Тут знайдете покрокові інструкції про те, як отримати свідоцтво агронома-інспектора, грант на теплицю чи сад та інші послуги у сфері сільського господарства:
02 Жовтня, 2023 р., 11:50
Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко й зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.   Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг для захисників і захисниць України на Гіді:
16 Серпня, 2023 р., 15:33
Якщо ви вирощуєте картоплю на продаж і хочете отримати підтримку від держави або закупили сільськогосподарську техніку і претендуєте на компенсацію, переходьте на Гід з державних послуг. Знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Тож більше не доведеться витрачати час на пошук держустанов та годинами самотужки розбиратися. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері сільського господарства на Гіді:
10 Серпня, 2023 р., 08:44
Якщо ви працюєте у сфері перевезень та хочете отримати свідоцтво водія, який перевозить небезпечні вантажі, або повторно скласти іспити на керування автомобілем з такими товарами, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.  Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері перевезень на Гіді:
11 Липня, 2023 р., 14:04
Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям
20 Червня, 2023 р., 12:23
Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
08 Червня, 2023 р., 14:01
Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.
01 Червня, 2023 р., 13:25
Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.
26 Квітня, 2023 р., 13:30
Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Внаслідок трагедії загинуло понад 100 тисяч людей, ще більше отримали небезпечні дози опромінення, десятки тисяч змушені були назавжди покинути свої домівки. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів наслідків аварії, які ціною власного життя рятували інших.
20 Квітня, 2023 р., 16:40
Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.