Гід з державних послуг/Новини

11 Липня, 2022 р., 15:05
Цієї цифри Гід досяг за рік роботи. Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби.
26 Травня, 2022 р., 13:38
Через війну багато українців втратили свою роботу. Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців.
09 Лютого, 2022 р., 13:09
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.
08 Лютого, 2022 р., 14:37
«Ми мріяли про державу, яка надає громадянам якісний сервіс. Для мене це передусім – швидко й зручно. Коли 10 послуг за 15 хвилин і однією заявою просто в пологовому будинку отримують молоді батьки завдяки «єМалятку». Йому лише два роки. Та сьогодні народження дитини через цей сервіс реєструє дев'ять із десяти українських родин», – сказав Володимир Зеленський.
02 Лютого, 2022 р., 11:54
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.