Антикорупційна діяльність

13 Лютого, 2024 р., 15:02
Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вдячне доброчесним службовцям, які вчасно і відповідально відзвітували за свої статки. Закликаємо службовців не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись усім арсеналом допоміжних ресурсів, спеціально створених НАЗК.
17 Січня, 2024 р., 16:23
Розʼяснення з питань декларування тепер і в зручному форматі посібника
09 Січня, 2024 р., 11:18
Тривають кампанії декларування за 2021-2023 роки. НАЗК проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій. Найпоширенішими з них є:
04 Січня, 2024 р., 16:22
Наприкінці 2023 року багато декларантів уже отримали довідку за результатами автоматизованої перевірки декларації (далі - Довідка). Нагадаємо, як її знайти в Реєстрі декларацій повідомляли тут.
04 Січня, 2024 р., 15:55
Для декларантів повернувся обов’язок подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (далі – ПСЗ) разом із відновленням декларування. Втім, є деякі особливості.
28 Грудня, 2023 р., 11:11
Особи (претенденти), які проявили бажання взяти участь у конкурсі на посади державного службовця, повинні глибоко усвідомлювати те, що державна служба - публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, зокрема щодо виконання законів та інших нормативно-правових актів.
10 Жовтня, 2023 р., 16:35
Комплексне дослідження Національного агентства з питань запобігання корупції «Корупційні ризики під час проведення публічних закупівель в умовах воєнного стану»
28 Серпня, 2023 р., 11:43
КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В ПРОЦЕДУРІ ВИДАЧІ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ