Порядок складання, подання запиту на інформацію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» Івано-Франківською районною державною адміністрацією здійснюється надання публічної інформації у відповідь на інформаційний запит.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення форм запитів на інформацію, затверджених розпорядженням голови, які можна отримати у особи, відповідальної за організацію доступу запитувачів до публічної інформації в районній державній адміністрації та на офіційному вебсайті райдержадміністрації.

Для оформлення інформаційного запиту

письмово: 76014, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Грушевського,21 (на конверті вказувати «Публічна інформація»), каб. №604;

усно: телефон (03431) 2-29-16;

електронна пошта: ifrda@if.gov.ua

Робота із запитувачами проводиться відповідно до розпорядку роботи

Зразки форм для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

від фізичної особи

від юридичної особи