Новини

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

Експорт товарів до Ізраїлю збільшився на 14 відсотків

https://dpss.gov.ua/storage/app/uploads/public/61c/590/d71/61c590d71ae3b077542727.jpgДвостороння торгівля з Ізраїлем зростає. За 10 місяців 2021 року експорт товарів з України до Ізраїлю збільшився 14%, а імпорт товарів зріс на 12%. На цьому наголосила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час розмови з Надзвичайним та Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським.

Мета зустрічі – підбити підсумки нещодавнього візитку української делегації до Ізраїлю та обговорити плани по співпраці на 2022 рік.

«Переконана, що в нас є всі можливості для того, щоб наступного року ще більше інтенсифікувати торговельні взаємовідносини. Ми маємо докласти максимальних зусиль, щоб зона вільної торгівлі запрацювала на сто відсотків», - зазначила Владислава Магалецька.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба, Міністерство закордонних справ, Мінекономіки спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.

29 Грудня, 2021 р., 16:14
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.ua)  подає  наступну актуальну інформацію.