Декларування

11 Березня, 2024 р., 11:50
Заповнити декларацію стало ще легше. Відтепер члени сімей публічних службовців можуть погодити передачу своїх даних декларанту для заповнення декларацій за декілька кліків у мобільному застосунку Дія.
27 Лютого, 2024 р., 17:15
До 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітній період. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) закликає службовців своєчасно та відповідально відзвітувати за свої статки та нагадує, що для певних категорій декларантів обов’язок подання декларацій відтерміновано – їм потрібно буде це зробити не пізніше 90 днів після зміни умов, які надають їм таке право.
13 Лютого, 2024 р., 15:01
Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вдячне доброчесним службовцям, які вчасно і відповідально відзвітували за свої статки. Закликаємо службовців не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись усім арсеналом допоміжних ресурсів, спеціально створених НАЗК.
17 Січня, 2024 р., 16:18
Розʼяснення з питань декларування тепер і в зручному форматі посібника
12 Січня, 2024 р., 14:35
Всередині січня виповнюється чотири роки роботи “перезавантаженого” Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) - НАЗК 2.0. 15 січня 2020 року розпочав роботу в якості Голови НАЗК Олександр Новіков. Відповідно, 15 січня 2024 року його повноваження припиняться, і незабаром буде обраний новий Голова Національного агентства. Цією публікацією НАЗК розпочинає серію матеріалів про підсумки роботи чинної команди  НАЗК за чотирирічний період.
09 Січня, 2024 р., 11:16
Тривають кампанії декларування за 2021-2023 роки. НАЗК проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій. Найпоширенішими з них є:
04 Січня, 2024 р., 16:32
Наприкінці 2023 року багато декларантів уже отримали довідку за результатами автоматизованої перевірки декларації (далі - Довідка). Нагадаємо, як її знайти в Реєстрі декларацій повідомляли тут.
04 Січня, 2024 р., 16:31
Для декларантів повернувся обов’язок подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (далі – ПСЗ) разом із відновленням декларування. Втім, є деякі особливості.

29 Листопада, 2021 р., 16:05
Роз'яснення щодо подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані