10 Лютого, 2022 р., 16:05
Питання вакцинації та стан епідемічної ситуації із захворюваністю на COVID-19 населення району є на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації.
10 Лютого, 2022 р., 08:52
Ковід на Прикарпатті не відступає і за минулу добу кількість захворілих знову зросла та становить 1441 випадок. Цю недугу також зареєстровано у 148 дітей та семи медичних працівників. Про це на щоденному брифінгу розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. За її словами, госпіталізовано 141 дорослих та 24 дітей. Нажаль, за минулу добу померло 20 осіб, а у лютому ця цифра складає 103. Всього від початку пандемії зареєстровано 174 700 випадків захворювання на COVID-19.
07 Лютого, 2022 р., 13:19
За минулий тиждень в Україні зареєстровано 242 тисячі 942 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Тобто приріст за поточні 7 днів склав +44 відсотки.
07 Лютого, 2022 р., 09:26
 Розподіл позитивних випадків по адміністративних територіях області за минулу добу:
02 Лютого, 2022 р., 13:12
За оцінками Міністерства охорони здоров’я, в найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу. Ці цифри вдвічі вищі за пікові значення минулої хвилі. При цьому, завдяки вакцинації, ми очікуємо на третину менше померлих, ніж на піку минулої хвилі. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до Уряду.