Уперше з початку пандемії було зроблено понад 100 тисяч ПЛР-досліджень за добу – Віктор Ляшко

Дата: 04.02.2022 10:33

Фото без опису

За час пандемії в Україні вперше було зроблено понад 100 тисяч ПЛР-досліджень на виявлення коронавірусної інфекції протягом однієї доби. Загалом 2 лютого провели понад 190 тисяч тестувань. Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів під час свого брифінгу.

«Вчора в Україні вперше з початку пандемії зроблено більше ніж 100 тисяч досліджень за добу методом полімеразної-ланцюгової реакції. Це один із показників готовності медичної системи до реагування», – заявив Віктор Ляшко.

Міністр наголосив, що здолати пандемії можливо лише командною роботою. Для цього всім потрібно вакцинуватись, уникати контакту з особами, які мають ознаки вірусних інфекцій, правильно використовувати захисну маску, уникати відвідування місць скупчення людей, провітрювати приміщення, регулярно мити руки.

Довідка: За минулу добу зроблено 101 202 ПЛР-тестувань, 81 928 експрес-тестів на антиген та 7505 тестів методом ІФА.