22 Березня, 2022 р., 16:07
Програма «Доступні кредити «5-7-9%», відповідно до рішення Уряду від 18 березня, розширена. Будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.
22 Березня, 2022 р., 13:24
Центр протидії дезінформації при РНБО України спільно з командуванням Збройних сил України звертається до медіаспільноти та цивільного населення з проханням максимально обмежити:
21 Березня, 2022 р., 16:04
Сьогодні, 21 березня, відзначається Міжнародний день лісу. Навіть в умовах воєнного стану лісівники України традиційно розпочинають весняну висадку деревних рослин. Висадка молодого лісу під час війни – особливий вид довіри Збройним Силам України!
21 Березня, 2022 р., 15:47
Діти схильні до емоційного сприйняття інформації не менше, аніж дорослі. Нижче перелічені основні правила  спілкування з дітьми різного віку про військову агресію.
21 Березня, 2022 р., 14:33
Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва сьогодні під час онлайн-брифінгу розповів про ситуацію на ринку нафтопродуктів в області.