До уваги керівників релокованих підприємств: особливості оренди державного майна у період воєнного стану

Дата: 08.06.2022 13:49

Фото без опису

Підприємства з небезпечних регіонів України отримали змогу перемістити своє виробництво за пільговою орендною платою – гривня за 1 м2 упродовж пів року.

Пільги отримають: переможці електронних аукціонів, які взяли участь в аукціоні з метою переміщення виробництва та інших активів і потужностей для провадження господарської діяльності з територій Донецької, Луганської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Житомирської, Одеської областей, Автономної Республіки Крим та м. Києва і м. Севастополя.

Для отримання права на пільгову оренду переможець аукціону має подати орендодавцю:

-  підписаний протокол аукціону

- клопотання про сприяння переміщенню виробництва, яке видає обласна військова адміністрація за місцем розташування орендованого майна.

Форма клопотання. Зазначені форми клопотань застосовуються на орендоване майно державної форми власності.

Актуальні аукціони з оренди державного майна можна переглянути на сайті Prozorro.Продажі.