23 Березня, 2022 р., 15:23
Кабінет Міністрів дозволив у період воєнного стану допускати до керування транспортними засобами категорії С, С1 водіїв із посвідченням категорії В.
23 Березня, 2022 р., 10:04
Президент України Володимир Зеленський повідомив про створення сайту help.gov.ua, за допомогою якого кожен охочий може надати або отримати гуманітарну допомогу. Про це Глава держави розповів у зверненні.
23 Березня, 2022 р., 09:22
Норвезька рада у справах біженців (NRC) продовжує працювати в Україні для надання допомоги населенню, яке постраждало внаслідок бойових дій. Наразі програма «Інформування, консультування та правова допомога» NRC розширює свої географічні, тематичні та часові рамки.
22 Березня, 2022 р., 22:14
Уряд розширив перелік товарів критичного імпорту, включивши в нього необхідну аграріям с/г техніку, запчастини, обладнання для с/г робіт. Йдеться про трактори, с/г машини, вантажівки, сідельні тягачі, обприскувачі, зрошувальне обладнання, сівалки, всю ґрунтообробну техніку, цистерни тощо. Про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.
22 Березня, 2022 р., 20:41
Для перевезення гуманітарної допомоги більше не потрібно погодження голови обласної військової адміністрації.  Постановою №329 від 20 березня 2022 року Уряд спростив цю процедуру.  З рішенням можна ознайомитись тут: https://bit.ly/3JzE6hQ.