Екологів запрошують взяти участь у І етапі Всеукраїнської Олімпіади

Дата: 09.06.2022 10:32

Цьогоріч вже втретє в межах проєкту «Еколог року» проводять Всеукраїнську Олімпіаду для екологів підприємств.

До участі запрошують осіб, які мають досвід роботи екологом на підприємстві (екологом-інженером, екологом-правником, фахівцем зі сталого розвитку) або тих, хто хоче перевірити свої знання у цій сфері.

Олімпіада відбуватиметься протягом трьох турів та фінального етапу, який проведуть у грудні. Під час цього конкурсу учасники презентуватимуть власні екологічні проєкти.

До І туру Олімпіади можна долучитися з 1 червня до 31 серпня за посиланням: http://surl.li/cdonq

Організаторами Олімпіади є журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та Всеукраїнське громадське об’єднання «Професійна асоціація екологів України».

Вони зазначають,  що усі учасники заходу отримають можливості для професійного розвитку, спілкування з колегами, професійного обговорення актуальних тем.

Додаткову інформацією щодо Олімпіади можна отримати, написавши листа на електронну пошту editor@ecolog-ua.com або за номером телефону (099) 119-40-21 (Вікторія Коваленко).