Світлана Онищук: Майже сто тисяч квадратних метрів житла плануємо побудувати на Івано-Франківщині для сімей, які через війну втратили власні помешкання

Дата: 09.06.2022 13:26

Фото без описуГолова обласної військової адміністрації Світлана Онищук звернулася до внутрішньо переміщених осіб та прикарпатців щодо вирішення питань із забезпечення житлом переселенців.

«Майже сто  тисяч квадратних метрів житла ми плануємо побудувати на Івано-Франківщині для сімей, які через війну втратили власні помешкання. Квартири внутрішньо переміщеним особам надаватимуться з ремонтом та будуть мінімально оснащені технікою та меблями. Розглядається й можливість викупу вже готових квартир, - розповіла очільниця області. - Після того, як будуть відновлені будинки переселенців, у містах, де вони проживали і до яких вони повернуться, ці квартири надаватимуться військовослужбовцям та загалом усім, хто стояв у черзі на житло».

Йшлося й про визначення ділянок для будівництва нового житла та завершення недобудованих об’єктів.

Також Світлана Онищук наголосила на налагоджені співпраці з міжнародними партнерами щодо комплексної реконструкції, ремонту та оснащення гуртожитків, задля того, щоби до кінця літа переселити туди людей, котрі на даний час проживають у центрах, розгорнутих на базі закладів освіти.

«Нам вкрай важливо забезпечити внутрішньо переміщених осіб житлом для довготривалого проживання», - наголосила Світлана Онищук.