Укрпошта показала дизайн нових марок і запропонувала голосувати: як вони виглядають

Дата: 09.06.2022 15:17

Фото без описуСьогодні стартує голосування за найкращий ескіз до поштової марки «Доброго вечора, ми з України!». Знаю, як ви цього чекали, тож ловіть деталі. Про це повідомив на своїй сторінці в Telegram глава Укрпошти Ігор Смілянський.

Часові рамки в нас трохи обмежені — з 9 по 15 червня, та думаю, всі бажаючі зможуть долучитися, робитиму нагадування час від часу. Проголосувати, не виходячи із дому, можна в додатку “Дія” або в соціальних мережах Укрпошти: facebook та Instagram.

«Результати голосування повідомлю 15 червня. Ну і хочу нагадати, що це перша повністю народна поштова марка, де тематику й ескіз обиратимуть українці. До нас надійшли близько 1500 ескізів, щасливий, що в Україні так багато талановитих художників, деяких із них запримітив для подальшої співпраці та про це згодом, коли переможемо.

Отже, у нас 5 ескізів, майже 7 днів, щоб обрати переможця і вже в липні очікуємо на 3-й (чи 4 – як пощастить) поштовий випуск» – повідомив Смілянський.

Він показав всі п’ять варіантів нової марки:

– зображення KALUSH Orchestra, які виграли Євробачення 2022

– спина Путіна і рука українського солдата

– трактор, який тягне російський танк,

– півник

– бойовий гусак.