«Навчання без меж»: 2021/2022 навчальний рік завершують онлайн-уроком із мінної безпеки

Дата: 30.05.2022 09:54

З 14 березня 2022 року в Україні відновили освітній процес у дистанційній формі. Для ефективної організації навчання українських школярів, зокрема евакуйованих, МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський розклад. – повідомляється на урядовому порталі.

«Вдячний кожному, хто всупереч жорстоким бойовим діям рф, створював умови для навчання українських дітей. Цей навчальний рік завершиться Всеукраїнським інтерактивним онлайн-уроком із мінної безпеки у Міжнародний день захисту дітей. Адже попри те, що навчатися потрібно, надважлим залишається життя та здоров’я кожного українця», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки відбудеться 1 червня 2022 року і буде доступний у Всеукраїнському розкладі. Під час уроку з інтерактивними завданнями діти дізнаються:

• як розрізнити вибухонебезпечні предмети;
  • де може чатувати небезпека та які знаки попереджають про неї;
  • як зробити свої прогулянки та пересування безпечними і яких правил вкрай важливо дотримуватися.

Активні учасники отримають відзнаки та спеціальні подарунки від ЮНІСЕФ.

Для учнів 1–4 класів урок відбудеться об 11:00. Реєстрація   bit.ly/урок_1_4_клас

Для учнів 5–11 класів урок розпочнеться о 13:00. Реєстрація   bit.ly/урок_5_11_клас

Трансляція занять відбудеться на YouTube-каналі Unicef Ukraine та на Facebook-сторінці MOН.

Зазначимо, показ відеоуроків Всеукраїнського розкладу для школярів 5-11 класів здійснювався на українських телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналах суспільного мовника у межах проєкту «Навчання без меж» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики. Уроки також доступні на платформах онлайн-телебачення MEGOGOКиївстар ТБ1+1 videosweet.tvvolia.tv та youtv.ua.

Крім того, «Освіторія» здійснювала прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримати дітей та налагодити контакт з однолітками й вчителями.

До Всеукраїнського розкладу спільнота вчителів Junior разом із МОН, Інститутом модернізації змісту освіти та Комітетом фізичного виховання та спорту додала серію онлайн-уроків #перемагаєморазом. До таких уроків долучається чимало українських зірок, щоб більше зацікавити дітей фізичною активністю. Доєднуватися можна на Youtube-каналі «Junior».

Нагадаємо, для швидкого доступу до актуальних запитань і відповідей на них продовжує працювати освітній чатбот EducationUaBot.