Світлана Онищук привітала працівників обласного центру екстреної медичної допомоги із професійним святом

Дата: 27.05.2022 16:07

Cьогодні у приміщенні ІваноФранківського обласного центру екстреної медичної допомоги відбулися урочистості з нагоди відзначення їхнього професійного свята. Привітала працівників центру голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Фото без опису«Щиро вітаю вас із професійним святом, - звернулася до присутніх керівниця області. - Ви кожну мить, вдень і вночі, у дощ і сніг, поспішаєте до людей, які чекають на вас, як останній порятунок, як останню надію на спасіння. Надія на вас, і на Боже милосердя! Ви сильні та особливі. Нехай ваша нелегка, але дуже благородна і потрібна праця, ваш професіоналізм повертають нашим прикарпатцям, гостям нашого краю здоров'я і життя, приносять радість та людське щастя».

Варто зазначити, 27 працівників обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф добровільно мобілізувалися до лав Збройних сил України та інших військових підрозділів. Сьогодні вони рятують наших захисників на передовій, гідно відстоюють незалежність і мир в Україні, наближають нашу перемогу над російськими окупантами.

З нагоди свята працівникам центру, а саме, тим, хто сьогодні на передовій, вручили медалі «За заслуги перед Прикарпаттям», почесні грамоти і подяки Міністерства охорони здоров'я України, а також грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради.

Фото за посиланням.