15 Квітня, 2022 р., 15:00
14 квітня Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян».
15 Квітня, 2022 р., 14:31
На Івано-Франківщину продовжують прибувати люди з регіонів, де тривають активні бойові дії. У середньому їх кількість за добу складає від 1000 до 1300 осіб. Наразі в області вже розміщено 132 812 дорослих та дітей із різних областей України.
15 Квітня, 2022 р., 14:01
Центр протидії дезінформації при РНБО України: сервіси для спілкування - на допомогу українцям.
15 Квітня, 2022 р., 11:15
Голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася з представниками релігійних організацій Прикарпаття. Йшлося про організацію проведення в області Великодніх свят в умовах воєнного стану.
15 Квітня, 2022 р., 10:56
За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, мужність, самовідданість та допомогу Зброєним Силам України голова районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації вручив подяку Олегу КУЛЬЧИЦЬКОМУ - волонтеру та жителю м. Івано-Франківськ.
15 Квітня, 2022 р., 08:50
Чи можливо продовжити термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон попередніх зразків (небіометричний закордонний паспорт громадянина України, закордонний паспорт, термін дії якого закінчився у 2021 році, радянський закордонний паспорт зразка 1991 року)?