11 Квітня, 2022 р., 19:23
Президент України Володимир Зеленський відзначив 18 українських захисників державними нагородами. З них 5 - військовослужбовці Збройних Сил України.  Відповідний Указ підписав глава держави напередодні, 10 квітня.
11 Квітня, 2022 р., 14:48
Відтепер вона починатиметься о 22:00 та закінчуватиметься о 6-ій ранку.
11 Квітня, 2022 р., 11:55
Перезапуск економіки у воєнний час — одне з найпріоритетніших завдань уряду. Тому зараз дуже важливо, щоб бізнес продовжив діяти. За місяць із зони бойових дій евакуювали 216 підприємств і 97 із них вже відновили роботу на новому місці.
11 Квітня, 2022 р., 11:26
Кошти передбачено направити на проведення найнеобхідніших першочергових робіт з відновлення об’єктів у Київській (400 млн грн), Сумській (250 млн грн), Чернігівській (250 млн грн) та Житомирській (100 млн грн) областях. Розроблений Мінрегіоном відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 10 квітня.
11 Квітня, 2022 р., 10:32
З ініціативи Офісу Президента України дослідницька панель «Власна думка» спільно з Інститутом соціології НАНУ проводять всеукраїнське соціальне опитування про війну росії проти України, яке дозволить дослідити, як ми рухаємось вперед, що плануємо, які сподівання та надії плекаємо.
11 Квітня, 2022 р., 08:51
Уряд подав на розгляд Президента проект указу про створення Фонду відновлення України. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 9 квітня.