14 Квітня, 2022 р., 09:04
Головне управління Служби безпеки України (ГУ СБУ) в Донецькій та Луганській областях в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ та контрольованих ними терористичних організацій самопроголошених «лнр/днр», здійснює пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.
13 Квітня, 2022 р., 21:19
Сьогодні, 13 квітня, Міністр фінансів України Сергій Марченко підписав кредитну угоду з Урядом Канади про надання Україні 500 млн канадських доларів на пільгових умовах. Кошти будуть надані на пільгових умовах. Строк погашення кредиту - 10 років.
13 Квітня, 2022 р., 18:12
13 квітня відбулися вибори до складу органів системи ООН під егідою Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР).
13 Квітня, 2022 р., 16:36
Громади Прикарпаття продовжують отримувати міжнародну гуманітарну допомогу. Так, благодійний фонд «Карітас» Бєльсько-Живецької Дієцезії відправив в Україну чергову гуманітарну допомогу для потреб внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, продукти харчування, медикаменти, одяг, засоби гігієни тощо. Станом на сьогодні зареєстровано близько трьох тисяч людей, яких евакуювали до Галича. Тому ця підтримка дуже важлива сьогодні.
13 Квітня, 2022 р., 15:28
Через війну багато людей вимушені змінювати місце проживання. Дехто не має на новому місці медичної документації, відтак не може підтвердити вакцинальний статус дітей і свій власний.