20 Квітня, 2022 р., 11:26
Люди, які змушені були покинути свій дім і переїхали в межах України через повномасштабне вторгнення рф, можуть оформити статус ВПО у «Дії» та отримати виплату від держави – для себе і своїх дітей. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
20 Квітня, 2022 р., 10:33
«Як внутрішньо переміщеним особам отримати статус безробітного? Що робити, якщо документи втрачено?»
20 Квітня, 2022 р., 10:02
Центр протидії дезінформації при РНБО України звертається до представників ЗМІ та звичайних громадян:
19 Квітня, 2022 р., 15:28
Через відзначення Великодня в Івано-Франківській області змінили комендантську годину на два дні: заборону перебувати на вулиці скоротили на годину. Відповідне рішення прийняла рада оборони Прикарпаття у п’ятницю, 15 квітня.
19 Квітня, 2022 р., 15:19
Власники житла, котрі безкоштовно приймають у себе переселенців, можуть отримати компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 450 грн на місяць за кожну прийняту особу.
19 Квітня, 2022 р., 14:11
МЗС України підтверджує, що до Києва повернулися та продовжують повертатися дипломати іноземних представництв.