14 Квітня, 2022 р., 20:16
Податкові відносини в умовах воєнного стану – важлива складова економічного фронту. Сплата податків - це наповнення місцевих бюджетів, підтримка ЗСУ і держави в цілому. Водночас через руйнування, що їх принесла війна, погіршення матеріального стану багато хто не може повною мірою нести податковий тягар.
14 Квітня, 2022 р., 19:34
Через Дію на армію вже зібрано понад 260 мільйонів грн, - повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
14 Квітня, 2022 р., 17:05
Так, станом на 14 квітня на російському прикордонні сталося вже кілька «терактів», у вчиненні яких керівництво рф звинувачує українські диверсійно-розвідувальні групи, зокрема:
14 Квітня, 2022 р., 16:26
У Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільську області відновлюються виїзди мобільних бригад для вакцинації від COVID-19 мешканців територіальних громад, які мають обмежений доступ до пунктів щеплення.
14 Квітня, 2022 р., 13:38
а ініціативою першої леді України Олени Зеленської Міністерство охорони здоров'я разом із національними та міжнародними експертами впроваджує в українську систему охорони здоров'я Міжнародну класифікацію функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ) як національний класифікатор.
14 Квітня, 2022 р., 11:53
Національна поліція України відкрила «гарячу лінію» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф.