12 Квітня, 2022 р., 15:04
  Для людей, які живуть з ВІЛ, запрацювали онлайн-платформа та чат-    бот у Telegram, завдяки яким вони зможуть знайти антиретровірусну      терапію (АРТ) в Україні або за кордоном.
12 Квітня, 2022 р., 14:56
Урядова “гаряча лінія” - 15-45
12 Квітня, 2022 р., 10:25
Президент України Володимир Зеленський Указом від 11.04.2022 №230/2022 відмінив весняний 2022 року призов на строкову військову службу і визначив, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби, відбудеться не раніше оголошення у встановленому порядку демобілізації.
12 Квітня, 2022 р., 09:40
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з експертною групою, що опрацьовує питання створення спеціального механізму судового розгляду та досудового розслідування всіх воєнних злочинів, які скоюють російські агресори на території України.
12 Квітня, 2022 р., 09:16
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
12 Квітня, 2022 р., 09:09
Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання.