29 Квітня, 2022 р., 10:23
Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».
29 Квітня, 2022 р., 09:50
Кількість осіб, що постраждали від вибухонебезпечних предметів, збільшується – не нехтуйте правилами мінної безпеки!
28 Квітня, 2022 р., 15:37
Від початку російського вторгнення в Україну окупанти почали блокувати наше телебачення, щоб сіяти в ньому свою пропаганду та дезінформацію. Аби протидіяти їхнім намірам та бути завжди в курсі правдивих новин, наша команда разом зі стримінговим сервісом Megogo  Мінцифри запустило в застосунку Дія телебачення Дія TV.
28 Квітня, 2022 р., 14:26
Так, ЗМІ рф повідомили, що міжнародні компанії розглядають варіанти відновлення роботи в рф, оскільки, за словами представника мінпромторгу рф в.євтухова, призупинення їх діяльності пов’язане виключно з проблемами постачання продукції.