25 Квітня, 2022 р., 12:05
Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти України, об’єкти стратегічної та цивільної інфраструктури.
24 Квітня, 2022 р., 17:24
24 квітня 2022 року символічне для українців. У цей день християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа. Сьогодні ж фіксується дата у два місяця героїчного протистояння українського народу агресору – російській федерації.
22 Квітня, 2022 р., 14:26
Сполучені Штати нададуть Україні додаткову пряму фінансову допомогу у розмірі 500 мільйонів доларів США. Про це повідомив Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та Міністеркою фінансів Сполучених Штатів Америки Джанет Йеллен.
22 Квітня, 2022 р., 14:16
Днями голова обласної військової адміністрації відвідала Івано-Франківський обласний перинатальний центр, який надає висококваліфіковану акушерську допомогу породілям під час складних переймів.
22 Квітня, 2022 р., 11:27
Фінансову підтримку України обговорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Президент Групи Світового банку Девід Малпасс.
22 Квітня, 2022 р., 09:45
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Офісом Президента, радником – уповноваженою Глави держави з прав дитини та дитячої реабілітації, Міністерством соціальної політики 21 квітня запускають загальнонаціональну інформаційну кампанію «Дитина не сама: інструкція з турботи».
22 Квітня, 2022 р., 08:47
Кількість українців, бажаючих зі зброєю у руках захищати Батьківщину, продовжує зростати. Тож у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України сформували ключові правила, які потрібно пам’ятати, якщо ваша близька людина стає до лав захисників. Вони допоможуть у критичній ситуації і йому, і вам.