09 Травня, 2022 р., 09:43
На початку широкомасштабної збройної агресії росії в Україні налічувалося майже 500 тисяч ветеранів, які мали статус учасника бойових дій. Переважна більшість з них знову стала на захист країни, однак після перемоги кількість Захисників і Захисниць збільшиться в рази. – повідомляється на урядовому порталі.
09 Травня, 2022 р., 09:07
До збору коштів долучилися більше як 280 тисяч людей.
09 Травня, 2022 р., 08:43
Хочу подякувати за запрошення. Пане канцлере, дякую вам!
07 Травня, 2022 р., 12:38
Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій. Зокрема, житлові субсидії на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.
07 Травня, 2022 р., 11:59
24 лютого 2022 року росія підступно та криваво розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Цього ж дня Президент України видав Указ №69/2022 «Про загальну мобілізацію», яким оголошено проведення загальної мобілізації.
06 Травня, 2022 р., 14:11
Після тимчасового призупинення Національна комісія зі стандартів державної мови поновила планове проведення іспитів на рівень володіння державною мовою для виконання службових обов'язків.
06 Травня, 2022 р., 12:08
За підсумками четвертого дня змагань XXIV літньої Дефлімпіади у доробку Національної збірної – 8 високих нагород, серед яких – 5 золотих та 3 срібних.
06 Травня, 2022 р., 09:43
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, перебуваючи з робочим візитом у Варшаві, презентував міжнародним партнерам і донорам платформу United24, створення якої ініціював Президент України Володимир Зеленський.