Українська жіноча команда перемогла на Всесвітній шаховій Олімпіаді

Дата: 10.08.2022 09:26

Фото без описуУкраїну представили спортсменки Львівщини Анна Музичук, Марія Музичук та Наталя Букса, харків’янка Анна Ушеніна та киянка Юлія Осьмак.

У фінальному турі Україна з рахунком 3:1 перемогла команду Польщі. Свої партії у цьому турі виграли Марія Музичук та Анна Ушеніна, внічию зіграли Анна Музичук та Наталія Букса.

За золото на змаганнях кожній з шахісток Львівщини передбачена грошові винагороди у розмірі 50 тисяч гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОВА.

У змаганнях брали участь 188 чоловічих та 162 жіночих збірних. Шахова Олімпіада відбувається що два роки. Українська жіноча команда виборола перше місце вдруге в історії: вперше шахістки тріумфували у 2006 році у Турині.