17 Серпня, 2021 р., 09:01
Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА За попередню добу в Івано-Франківській області всього проведено 1 964 щеплень.
17 Серпня, 2021 р., 08:39
Міністерство охорони здоров'я України  Уряд затвердив рішення про продовження карантину до 1 жовтня 2021 року.
13 Серпня, 2021 р., 09:03
Розпорядженням районної державної адміністрації від 23 липня 2021 року № 116 створена комісійна робоча група щодо перевірки стану закладів загальної середньої освіти, в тому числі з урахування заходів реформи шкільного харчування. До її складу ввійшли представники районної державної адміністрації, уповноважені особи управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, управління Державної служби якості освіти України в Івано-Франківській області.
11 Серпня, 2021 р., 09:43
Івано-Франківською районною державною адміністрацією, відовідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2021 року №657/0/2-21/01-136 з метою координації роботи, відвідано центри вакцинації та пункти щеплень Івано-Франківського району.
11 Серпня, 2021 р., 09:09
Розпорядженням районної державної адміністрації від 23 липня 2021 року № 116 створена комісійна робоча група щодо перевірки стану закладів загальної середньої освіти, в тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування. До її складу ввійшли представники районної державної адміністрації, уповноважені особи управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, управління Державної служби якості освіти України в Івано-Франківській області.
10 Серпня, 2021 р., 15:35
У рамках програми Президента України "Велике Будівництво", у селі Чорнолізці Тисменицької територіальної громади Івано-Франківського району, триває будівництво дитячого садочка.
10 Серпня, 2021 р., 15:29
У селі Пшеничники Тисменицької територіальної громади Івано-Франківського району, за програмою Президента України "Велике Будівництво", активно ведуться роботи з будівництва Народного дому.
10 Серпня, 2021 р., 10:43
Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, з які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.
10 Серпня, 2021 р., 09:57
За попередню добу в Івано-Франківській області всього проведено 3 177 щеплень.
05 Серпня, 2021 р., 10:40
За попередню добу в Івано-Франківській області всього проведено 3 324 щеплень.