Верховна Рада України офіційно визнала геноцид Українського народу

Дата: 15.04.2022 09:05

Фото без опису

Парламент України офіційно визнав геноцид українців, підтримавши постанову №7276.

Щоденні масові вбивства, викрадення, позбавлення свободи людей, їх катування, ґвалтування жінок і дітей, глумління над тілами вбитих, розстріли, блокада населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, використання голоду як методу війни…

Що це, як не геноцид?

"Ми звертаємося до міжнародної спільноти з проханням визнати вчинення росією геноциду Українського народуа також злочинів проти людяності та воєнних злочинів в Україні.

Невизнання цього фактуприховування геноциду за “м'якшими” термінами є ніщо іншимяк неповага до пам'яті тисячі невинно вбитих українцівзокрема - маленьких дітей.

Я вірющо весь світ з нами і за насСподіваюсьщо всі цивілізовані країни світу поділяють позицію Парламенту", - зазначив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.