Прикарпаття готове прихистити ще майже 18 тисяч переселенців

Дата: 15.04.2022 14:31

На Івано-Франківщину продовжують прибувати люди з регіонів, де тривають активні бойові дії. У середньому їх кількість за добу складає від 1000 до 1300 осіб. Наразі в області вже розміщено 132 812 дорослих та дітей із різних областей України.

За словами заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, на сьогодні вже прилаштовано 348 діток із інтернатних установ. 173 дитини – віком до 6 років, 152 – від 6 до 17 років.

«Завдяки співпраці з територіальними громадами Прикарпаття нам вдалося поселити на території приватного сектору 190 діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – повідомила Людмила Сірко. – Також житлом забезпечено 6 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей, 136 діток із 18-ти дитячих будинків сімейного типу, 29 сімей опікунів та піклувальників із 39 вихованцями і одну родину патронатного вихователя, де проживають двоє дітей».

Варто зазначити, що наразі в області додатково розгорнуто 17 871 ліжко-місць для розміщення вимушено переміщених осіб.