Голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук вручив подяку Олегу КУЛЬЧИЦЬКОМУ

Дата: 15.04.2022 10:56

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, мужність, самовідданість та допомогу Зброєним Силам України голова районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації вручив подяку Олегу КУЛЬЧИЦЬКОМУ - волонтеру та жителю м. Івано-Франківськ.

Фото без опису

Голова районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Олександр Ярощук подякував також за співпрацю і допомогу у час війни волонтерам Івано-Франківщини. Від імені командування Корпусу резерву Командування Сухопутних військ Збройних Сил України хочемо висловити велику подяку волонтерам міста Івано-Франківськ, а особливо Олегу Кульчицькому, за їх вагомий внесок та важку плідну працю, яка допомагає зберегти життя та здоров'я Українських воїнів Зброєних Сил України.

Ми сьогодні хочемо подякувати всім меценатам, всім патріотам України, які допомагають в забезпеченні наших хлопців!