03 Березня, 2023 р., 13:56
Під час робочої поїздки до Львівської області Президент України Володимир Зеленський відвідав один із госпіталів, де лікуються поранені українські захисники, які воювали, зокрема, на Бахмутському напрямку.
03 Березня, 2023 р., 11:30
12 квітня 2023 року в офлайн форматі заплановано проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації.
03 Березня, 2023 р., 11:04
Коли буде зрубане останнє дерево,
03 Березня, 2023 р., 10:45
Сьогодні розповідаємо Вам про взаємодію з людьми з порушеннями слуху чи мовлення:
03 Березня, 2023 р., 10:06
«Сьогодні немає потреби громадянам, які постраждали внаслідок війни, виїжджати за кордон для протезування та реабілітації, оскільки механізм забезпечення допоміжними засобами реабілітації забезпечується в Україні за державні кошти», - зазначив генеральний директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталій МУЗИЧЕНКО в інтерв’ю Телемарафону «Єдині новини» 19 лютого 2023 року.
02 Березня, 2023 р., 15:23
Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити всі етапи вступної кампанії дистанційно без складання національного мультипредметного тесту (НМТ), повідомили в Міносвіти України.
02 Березня, 2023 р., 13:15
Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації інформує, що Всеукраїнська асоціація ОТГ у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує представників територіальних громад області взяти участь в інформаційно-навчальному онлайн-заході «Як громади можуть допомогти ветеранам створити сімейне фермерське господарство?».
02 Березня, 2023 р., 11:01
Міністр фінансів України Сергій Марченко та заступниця директора Публічної установи «Центральне агентство з управління проектами» (СРМА, Республіка Литва) Раса Сураучієне підписали контракт про розробку нової системи програмного забезпечення для автоматизації обміну даними між усіма учасниками процесу бюджетного планування, складання бюджету, виконання та моніторингу.
02 Березня, 2023 р., 09:26
Затверджено новий рівень грошового забезпечення військовослужбовців у 2023 році. Деталі в інфографіці.