22 Лютого, 2023 р., 15:55
Сьогодні о 10:00 год. відбувся публічний звіт голови Івано-Франківської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Олександра Ярощука за 2022 рік.
22 Лютого, 2023 р., 14:17
14 лютого стартував всеукраїнський проєкт Eng4PublicService з безкоштовного вивчення публічними службовцями англійської мови на освітній онлайн платформі. Проект реалізовується НАДС у співпраці з найбільшою у світі освітньою організацією EF Language Learning Solutions. Його мета – посилення мовної спроможності публічних службовців.
22 Лютого, 2023 р., 13:51
Ефективний захист країни можливий тільки завдяки належному тиловому забезпеченню і функціонуванню економіки, нормальній життєдіяльності усіх галузей народного господарства. Власне тому актуальним залишається бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану.
22 Лютого, 2023 р., 12:01
Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір “РодовідУчитель – 2023” має виявити й поширити найкращий досвід дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти.
21 Лютого, 2023 р., 15:12
Щорічна індексація пенсій, передбачена пенсійним законодавством, розпочнеться з 1 березня. Це стало відомо за результатами засідання Уряду.
21 Лютого, 2023 р., 15:11
Триває потік внутрішньо переміщених осіб у більш безпечні регіони. Консультації щодо безкоштовного поселення в західних регіонах надаються на гарячих лініях в областях.
21 Лютого, 2023 р., 10:14
Нації вмирають не від інфаркту.