Рік тому у бою під Бахмутом загинув наш земляк, доброволець "Правого сектора", Герой України Дмитро Коцюбайло

Дата: 07.03.2024 09:54

Фото без опису«Ця війна закінчиться лише Перемогою й однозначно з поверненням Криму», Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло.

Рік тому, 7 березня, у бою під Бахмутом загинув український доброволець, засновник і перший командир батальйону «Вовки Да Вінчі» Збройних Сил України, Герой України Дмитро Коцюбайло.

Із 2014 року Да Вінчі стояв на захисті незалежності України, брав участь у боях у найгарячіших точках фронту на Донеччині та Луганщині. Дмитро перший в історії України доброволець, якому було присвоєно звання «Героя України» прижиттєво.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації на території України бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. «Вовки Да Вінчі» брали участь у боях на Донеччині та Луганщині, а також у звільненні Харківщини: Балаклії, Ізюма та Куп’янська.

Вічна шана борцю за незалежність України, борцю за свободу України, борцю за Перемогу України. Вічна шана українським воїнам.

«За свою свободу треба боротися. Якщо не хочеш бути в ярмі чи стати рабом, то треба боротися».

Боремося! Переможемо!