26 Березня, 2023 р., 11:25
Тростянець розташований за 35 км від кордону з росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення.
25 Березня, 2023 р., 15:21
Електронний рецепт – це те саме, що паперовий – тільки цифровий.
25 Березня, 2023 р., 13:21
Зазвичай перехід на літній час в Україні відбувається в останню неділю березня. У 2023 році це зроблять у ніч з 25 на 26 березня.
25 Березня, 2023 р., 13:20
Президент України Володимир Зеленський узяв участь в урочистостях з нагоди 31-ї річниці Служби безпеки України.
24 Березня, 2023 р., 13:42
Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
24 Березня, 2023 р., 13:05
В інтерв’ю телеканалу «Рада» командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь розповів про формування і підготовку бригад «Гвардії наступу», завдання Нацгвардії та деокупацію України.
24 Березня, 2023 р., 12:53
Робота по даному напрямку проводилась у Івано-Франківській ОВА, Івано-Франківській, Коломийській та Калуській районних військових адміністраціях, а також в Івано-Франківській, Тисменицькій, Коломийській та Калуській міських територіальних громад , Отинійській та Брошнів-Осадській селищних територіальних громадах.
24 Березня, 2023 р., 12:51
Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.
24 Березня, 2023 р., 10:51
На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.