На автодорогах Прикарпаття збільшилась кількість нарядів поліції

Дата: 14.03.2024 16:11

Фото без описуЕкіпажі правоохоронців патрулюють на дорогах держаного значення, в місцях найбільші інтенсивного трафіку транспортних засобів. Правоохоронці проводять превентивні заходи з метою зниження рівня аварійності на автошляхах області.

Від початку 2024 року на території Прикарпаття відбулося 684 дорожньо-транспортні пригоди. З них - 125 ДТП з потерпілими. А аваріях загинуло 14 людей, 157 - травмовано.

Переважна більшість аварій відбувається через порушення Правил дорожнього руху: перевищення швидкісного режиму, ризиковане та необдумане маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху, наїзд на пішоходів.Фото без опису

Поліція Прикарпаття нагадує:

- дотримуйтеся швидкісного режиму та безпечної дистанції, не здійснюйте ризикованих маневрів;

- заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами й перехрестями, а також світлофорами та пішохідними переходами;

- за жодних обставин не сідайте за кермо напідпитку.

За потреби, ви завжди можете звернутися за допомогою до поліцейських на автошляхах області.

Також звертаємось до пішоходів:

- в темну пору доби одягайте світлоповертаючі елементи на одяг;

- перед тим, як перейти дорогу переконайтеся, що поблизу немає транспорту;

Екіпажі груп реагування патрульної поліції, поліцейські офіцери громад, дільничні офіцери працюють 24/7. Будьте пильними та уважними на дорогах, у жодному разі не нехтуйте Правилами дорожнього руху!

За матеріалами Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області