06 Листопада, 2023 р., 10:19
06 Листопада, 2023 р., 09:13
Видихаємо. Мобільний застосунок BetterMe: Mental Health для боротьби зі стресом завжди під рукою
06 Листопада, 2023 р., 08:30
Інтервʼю Президента України Володимира Зеленського каналу NBC News про необхідність посилення протиповітряної оборони, ситуацію в Чорному морі, підтримку США та Європи, саміт щодо Формули миру та втому від війни.
03 Листопада, 2023 р., 16:58
При Івано-Франківській ОВА почала  працювати робоча група «Прозорість і підзвітність». Її завдання – проведення моніторингу державних закупівель.
03 Листопада, 2023 р., 14:17
Інтернет-мережею шириться фейк щодо спалахів гепатиту А в областях та впровадження через це карантину. Також інформація щодо спалаху гепатиту А на Івано-Франківщині є завідомо неправдивою.
03 Листопада, 2023 р., 14:08
У День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ Президент України Володимир Зеленський зустрівся з військовослужбовцями цих родів військ та вручив державні нагороди.
03 Листопада, 2023 р., 13:30
02 листопада 2023 року відбулося третє засідання 18 сесії районної ради за участю в.о. голови районної державної адміністрації – в.о. начальника районної військової адміністрації Дмитра Мариневича, місцевих ЗМІ, громадськості.
03 Листопада, 2023 р., 11:38
Щороку у першу неділю листопада згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року №374/99 в Україні відзначають День працівника соціальної сфери, яке цьогоріч припадає на 5 листопада.
03 Листопада, 2023 р., 11:29
Термін "розстріляне відродження" вперше запропонував відомий український літературознавець Юрій Лавріненко (теж свого часу репресований). Але що ж криється за цим терміном?