16 Листопада, 2023 р., 14:35
Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди
16 Листопада, 2023 р., 10:32
У грудні UAnimals вручать премію дитячої літератури «Гуманна книжка».
16 Листопада, 2023 р., 09:21
Сьогодні працівники радіо, телебачення та зв’язку України відзначають своє професійне свято.
15 Листопада, 2023 р., 15:45
Європейський молодіжний фонд продовжує спеціальну грантову програму на підтримку молодих людей з України у 2024 році. Заявки можна подавати на безстроковій основі до моменту повного закінчення фінансування. Заявки розглядаються та затверджуються безперервно і мають бути подані щонайменше за 6 тижнів до початку проєкту.
15 Листопада, 2023 р., 14:32
У світі відбувається близько 2000 кібератак на день. Цей показник значно зріс з переходом багатьох працівників в онлайн-роботу, адже люди почали проводити більше часу в мережі та використовувати більше онлайн-сервісів. Тому важливо вивчити правила поведінки, які допоможуть захистити себе в інтернеті. А ще краще – перевірити їх на практиці в онлайн-симуляторі «Персональна кібергігієна» на платформі Дія.Освіта.
15 Листопада, 2023 р., 10:03
Робоча група "Прозорість та підзвітність " заслухала голів ще трьох територіальних громад Прикарпаття
15 Листопада, 2023 р., 09:42
Чому заборонена реклама та стимулювання продажу тютюнових виробів, пристроїв для нагрівання тютюну та електронних сигарет? Якщо коротко – для захисту вашого здоров'я, і відповідно зменшення захворюваності, спричинених курінням.
15 Листопада, 2023 р., 09:20
Захист гаджетів – це комплекс програм і кроків, аби вашими даними не заволоділи шахраї. Подбайте про безпеку пристроїв: установіть антивірус та відповідні налаштування браузерів, візьміть за звичку не переходити за підозрілими посиланнями.