03 Листопада, 2023 р., 10:25
Ваучер на навчання – це унікальна можливість отримати безкоштовне підвищення свого освітньо-кваліфікаційного рівня, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.
03 Листопада, 2023 р., 09:51
В Україні 3 листопада відзначається День ракетних військ і артилерії, а також День інженерних військ.
02 Листопада, 2023 р., 13:48
Громадські інституції,  які працюють на підтримку  ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до  2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу “Варто: Єднання”.
02 Листопада, 2023 р., 12:40
1 листопада у с. Заланів Рогатинської міської територіальної громади відкрито меморіальну дошку Осипу Микитці. У відкритті та урочистій церемонії покладання квітів взяв участь в. о. голови районної державної адміністрації – в. о. начальника районної військової адміністрації Дмитро Мариневич. Захід відбувся біля приміщення місцевої гімназії, на якому були присутні служителі церкви, представники обласної державної адміністрації та громадськості, військові.
02 Листопада, 2023 р., 11:42
Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.
02 Листопада, 2023 р., 11:40
Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами   ДП «СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОН» ВАТ «Івано-Франківськцемент»
02 Листопада, 2023 р., 10:40
МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Для її проведення і, відповідно, встановлення групи інвалідності пацієнт повинен отримати направлення від медзакладу після проходження діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів.
02 Листопада, 2023 р., 08:30
53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.