26 Червня, 2023 р., 09:46
Червнева традиція виїзних акцій «День здоров’я» продовжується і відбулася цього разу в Олешанській громаді Івано-Франківського району. Це - ініціатива ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».
26 Червня, 2023 р., 09:31
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора – вшанування етнічного символу кримських татар.
26 Червня, 2023 р., 09:21
Це неофіційне свято, що відзначається за рішенням органів самоврядування кримськотатарського народу з 2010 року, символізує єдність, наступність поколінь кримських татар та їхню боротьбу за свободу і право на самовизначення.
26 Червня, 2023 р., 08:39
Всеукраїнський рух “Єдині” відкрив реєстрацію учасників на 15-й курс підтримки з переходу на українську.
26 Червня, 2023 р., 08:28
23 червня розпочала роботу консультативна телефонна лінія Міністерства освіти і науки України з питань вступної кампанії 2023 року.
23 Червня, 2023 р., 14:22
Колеги! Нам випало жити у непростий час. Кожен із нас робить все можливе задля перемоги України. Державні службовці мають особливу місію – забезпечити стабільність і злагодженість управлінської вертикалі країни. Відтак, саме ви робите Україну сильною і стійкою до викликів війни.
23 Червня, 2023 р., 14:04
Сьогодні, 23 червня 2023 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі базової середньої освіти (9 класів).
23 Червня, 2023 р., 14:01
Постраждалі від сексуального насильства можуть звернутися за консультацією до фахівців системи безоплатної правової допомоги (БПД).
23 Червня, 2023 р., 09:35
Єдиний реєстр зброї відсьогодні повноцінно працює. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко на своїй сторінці у Facebook (www.facebook.com/iklymenko.fb).