12 Червня, 2023 р., 15:31
Через руйнування російськими терористами дамби Каховської ГЕС жителі Херсонщини опинилися у біді. Затоплені цілі міста та села, тисячі людей залишилися без електропостачання. Херсонцям потрібна допомога.
12 Червня, 2023 р., 15:03
 У ніч на вівторок, 6 червня, російські терористи вчинили черговий злочин проти людства – підірвали Каховську ГЕС у Херсонській області. У результаті теракту під загрозою підтоплення опинилися 80 населених пунктів Херсонщини, а евакуації потребують близько 16 тисяч людей.
12 Червня, 2023 р., 11:24
Повідомлення ФОП Іваськевич С.Я. про клопотання щодо отримання дозволу на  викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря
12 Червня, 2023 р., 10:50
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у Всесвітній день боротьби із дитячою працею звернув увагу на порушення прав дітей на тимчасово окупованих територіях України.
12 Червня, 2023 р., 10:11
Проєкт, який МОЗ реалізує за підтримки Світового банку, спрямований на посилене забезпечення медзакладів, зокрема відновлення, оновлення та модернізацію інфраструктури. Йдеться про відбудову пошкоджених обʼєктів медичної інфраструктури, оновлення приміщень і будівель та модернізацію медзакладів сучасним обладнанням для посилення енергонезалежності.
12 Червня, 2023 р., 10:10
11 червня відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернулись ще 95 оборонців.
08 Червня, 2023 р., 11:39
Важливим фактором покращення безпеки дорожнього руху є оновлення пішохідних переходів у межах населених пунктів.
08 Червня, 2023 р., 11:04
Після завершення чергової повітряної тривоги 7 червня у м.Тлумачі на базі ліцею №1, за сприяння Тлумацької міської ради, було відкрито перший у навчальних закладах громади клас безпеки.
08 Червня, 2023 р., 09:18
У територіальних громадах нашого району проходить «День здоров’я», ініційований Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ.