13 Червня, 2023 р., 16:20
За повідомленням МВС України, у 2023 році на водоймах вже загинуло 366 людей, з яких 23 дітей. Відтак наголошуємо на Вашій пильності та обережності, в тому числі й під час перебування у воді чи поблизу. Нагадуємо про базові правила безпечного відпочинку біля води.
13 Червня, 2023 р., 15:24
Кабінетом Міністрів України внесені зміни до деяких нормативно-правових актів щодо врегулювання питань вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану.
13 Червня, 2023 р., 15:03
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №327/2023
13 Червня, 2023 р., 09:36
13 червня 2014 року полк «Азов» та інші спецпризначенці звільнили від проросійських бойовиків Маріуполь.
13 Червня, 2023 р., 08:35
На основі аналізу звернень громадян виділимо дві ключові проблеми: перша виникає під час обміну іноземних банкнот з ознаками значного зношення або пошкодження, друга – банкнот давніх років випуску.
12 Червня, 2023 р., 15:31
Через руйнування російськими терористами дамби Каховської ГЕС жителі Херсонщини опинилися у біді. Затоплені цілі міста та села, тисячі людей залишилися без електропостачання. Херсонцям потрібна допомога.
12 Червня, 2023 р., 15:03
 У ніч на вівторок, 6 червня, російські терористи вчинили черговий злочин проти людства – підірвали Каховську ГЕС у Херсонській області. У результаті теракту під загрозою підтоплення опинилися 80 населених пунктів Херсонщини, а евакуації потребують близько 16 тисяч людей.
12 Червня, 2023 р., 11:24
Повідомлення ФОП Іваськевич С.Я. про клопотання щодо отримання дозволу на  викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря
12 Червня, 2023 р., 10:50
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у Всесвітній день боротьби із дитячою працею звернув увагу на порушення прав дітей на тимчасово окупованих територіях України.