27 Червня, 2023 р., 09:05
28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.
27 Червня, 2023 р., 08:38
Під час робочої поїздки в Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ на Бердянському напрямку. Глава держави ознайомився з роботою командно-спостережного пункту третього батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.
26 Червня, 2023 р., 16:34
Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, запустив додаткову гарячу лінію юридичної допомоги.
26 Червня, 2023 р., 15:16
Працюєте у сфері освіти? Мінцифри та МОН запрошують взяти участь в експертному обговоренні стратегії змін освіти України
26 Червня, 2023 р., 15:10
Мобільні оператори зарезервують номер телефону військового на 2 роки - повідомляють на Facebook-сторінці у Міністерстві цифрової транформації України.
26 Червня, 2023 р., 13:59
Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 22.06.2023 № 489-р “Про реалізацію заходу Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки”, з метою ефективної реалізації пункту 9.7. “Проведення та участь в заходах з підготовки, реалізації та співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги” Підпрограми ІX “Розвиток міжрегіональних, міжнародних зв’язків, залучення інвестицій та проєктна діяльність” Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 12.11.2021 № 273-10/2021, (зі змінами) оголошено конкурс проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
26 Червня, 2023 р., 11:30
При аваріях на ядерних об’єктах може виділятися радіоактивний йод (I-131). При надходженні в організм він вибірково накопичується в щитоподібній залозі і спричиняє її опромінення й ураження. Це підвищує ризик раку щитоподібної залози у немовлят, дітей та молодих людей через багато років після дії радіації. Єдиний препарат для ефективного запобігання радіаційному ураженню щитоподібної залози містить калій йодид.
26 Червня, 2023 р., 11:21
Повідомлення про клопотання щодо отримання дозволу на  викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря Філії «Івано-Франківське лісове господарство» ДП «Ліси України»
26 Червня, 2023 р., 10:38
Яку небезпеку несуть аварії на атомних станціях?