18 Липня, 2023 р., 09:30
«Енциклопедичне видавництво» виклало для вільного доступу підготовлене установою нове видання «Хроніка. 500 днів повномасштабної війни. 24 лютого 2022 р.- 8 липня 2023 р.»
17 Липня, 2023 р., 16:31
Відео-проєкт – «Немаленькі люди» – це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну.
17 Липня, 2023 р., 13:55
Перелік сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендації щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови - в редакції рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 30 червня 2923 року № 236.
17 Липня, 2023 р., 11:29
За відповідний законопроєкт народні депутати проголосували 14 липня 2023 року. Його підтримав 241 парламентар. Законопроєкт вніс на розгляд Президент України Володимир Зеленський.
17 Липня, 2023 р., 09:32
Днями Уряд затвердив розроблені Мінсоцполітики новації щодо виплат внутрішньо переміщеним особам.
14 Липня, 2023 р., 14:26
Наявність стажу роботи в шкідливих умовах тривалістю 10 років та страхового стажу не менше 25 років дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах за Списком № 2 (Список № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах) після досягнення 55-річного віку.
14 Липня, 2023 р., 13:27
Електронний рецепт – універсальний цифровий інструмент, який дозволяє фармацевтам погашати призначення лікарів у два «кліки». Від початку 2023 року в українських аптеках було погашено 6 мільйонів електронних рецептів. Цей інструмент постійно розвивається, а груп ліків, які можна отримати за е-рецептом, стає дедалі більше.
14 Липня, 2023 р., 11:53
End-to-end шифрування (або наскрізне, кінцеве шифрування) – один із найнадійніших способів захисту, який використовується у популярних месенджерах (наприклад, WhatsApp, Signal тощо).