17 Лютого, 2022 р., 10:40
         Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Івано-Франківської райдержадміністрації за 2021 рік 17 лютого 2022 року в приміщенні обласної державної адміністрації 6 поверх 671 кабінеті з дотримання карантинних вимог відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Олександра Ярощука.
17 Лютого, 2022 р., 09:03
Сьогодні, 16 лютого 2022 року голова райдержадміністрації Олександр Ярощук спільно із головою облдержадміністрації Світланою Онищук зустрічав "Потяг єднання", який  вирушив із Закарпаття та долає найдовший пасажирський залізничий маршрут.
16 Лютого, 2022 р., 15:37
Відділ цивільного захисту районної державної адміністрації інформує щодо поведінки на водоймах та поблизу них у зимовий період:
16 Лютого, 2022 р., 14:59
16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського на площі Соборності в Івано-Франківську відбулось віче з нагоди відзначення  Дня єднання.
16 Лютого, 2022 р., 10:43
Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській  області інформує операторів ринку харчових продуктів про зміни порядку державної реєстрації потужностей.
16 Лютого, 2022 р., 09:34
15 лютого 2022 року відбулась робоча нарада голови районної державної адміністрації Олександра Ярощука з представником обласної профспілки працівників державних установ Валерієм Крецулом.

15 Лютого, 2022 р., 17:10
В рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» ГО «Безбар’єрність» створений мультфільм, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Основний його месседж: те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри. Дивитись мультфільм за посиланням: https://youtu.be/_qHmrzwHohQ
15 Лютого, 2022 р., 16:07
У вересні 1945 року закінчилась Друга Світова війна. Після її закінчення  війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.
15 Лютого, 2022 р., 11:10
15 лютого 2022 року голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації з питань вакцинації та поширення коронавірусної хвороби.