25 Лютого, 2022 р., 11:23
Комендантська година і спеціальний режим світломаскування будуть вводитися наказом військового командування або військової адміністрації (у разі її створення). Відповідним наказом будуть визначатися і комендант, час комендантської години і спецрежиму, межі території їх введення, порядок руху транспорту, порядок функціонування та перебування комендатури. Контроль за дотриманням комендантської години і спецрежиму здійснюють патрулі, які підпорядковуються коменданту.
25 Лютого, 2022 р., 11:21
Від сьогодні в Івано-Франкську вводиться комендантська година з 22:00 до 8:00 ранку. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
24 Лютого, 2022 р., 18:22
Звернення військового комісара Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Володимира Ярмошука)
24 Лютого, 2022 р., 17:06
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко провів нараду з керівниками та представниками провідних телерадіокомпаній області та окремих ЗМІ, а також пресслужб правоохоронних органів та силових структур. Йшлося про налагодження оперативного інформування мешканців краю щодо ситуації в області та Україні у час військової агресії з боку Російської Федерації.
24 Лютого, 2022 р., 16:39
Майже пів сотні держав та 5 міжнародних організацій виступили на підтримку України.
24 Лютого, 2022 р., 15:07
Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708 / The National Bank of Ukraine has decided to open a special fundraising account to support the Armed Forces of Ukraine. The number of the special account: UA843000010000000047330992708
24 Лютого, 2022 р., 14:18
Держава Україна розірвала дипломатичні відносини з Російською Федерацією, яка підло напала на неї о 5-й ранку 24 лютого. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на брифінгу в Офісі Глави держави.
24 Лютого, 2022 р., 11:01
Президент України Володимир Зеленський ухвалив усі необхідні рішення для захисту країни, Збройні Сили чинять активний спротив військам Російської Федерації, що здійснили віроломний напад на нашу державу. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк на брифінгу в прес-центрі Офісу Глави держави.
24 Лютого, 2022 р., 09:39
У зв’язку з початком Росією військової операції проти України Президент Володимир Зеленський провів термінову нараду з керівництвом уряду, представниками оборонного сектору та економічного блоку.