18 Листопада, 2021 р., 15:02
«Чорна п’ятниця»: застереження спеціалістів Держпродспоживслужби
18 Листопада, 2021 р., 15:00
Заступник голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександр Попадинець спільно із працівниками сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, відділу цивільного захисту районної державної адміністрації з метою координації роботи закладів охорони здоров’я відвідали комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня».
18 Листопада, 2021 р., 10:12
18 листопада, напередодні відзначення в Україні Дня спільних дій в інтересах дітей - дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, в Богородчанській селищній раді територіальної громади відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Івано-Франківської районної державної адміністрації Валерія Семківа із заступником голови селищної ради О. Бойчуком, працівниками служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», представників Молодіжної ради та Дитячої ради щодо впровадження у селищі ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». В ході зустрічі обговорені питання проходження усіх необхідних етапів для отримання міжнародного статусу кандидата світової ініціативи ЮНІСЕФ, основних напрямків роботи з дотримання прав дітей, проведення заходів, спрямованих на покращення стану дітей, підготовки матеріалів для ухвалення рішення щодо приєднання громади до Ініціативи та написання ініціативного листа до ЮНІСЕФ щодо готовності й можливості громади брати участь у програмі.
17 Листопада, 2021 р., 15:03
Вчасне виявлення випадків захворювання на COVID-19 – важлива складова боротьби із коронавірусною хворобою.
17 Листопада, 2021 р., 14:26
Проінспектовано хід проведення будівельних робіт на об’єктах «Великого будівництва» у Івано-Франківському районі.
17 Листопада, 2021 р., 14:24
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", у селі Остриня, Тлумацької ТГ продовжується будівництво амбулаторії.

16 Листопада, 2021 р., 12:56
11 Листопада, 2021 р., 14:53
Заступник голови районної державної адміністрації Олександр ПОПАДИНЕЦЬ спільно із працівниками сектору освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної державної адміністрації здійснили об’їзд закладів загальної середньої освіти, зокрема відвідали Дубовецький ліцей та Маріямпільську гімназію Дубовецької сільської ради  Івано-Франківського району Івано-Франківської області з метою перевірки стану роботи закладів освіти.
11 Листопада, 2021 р., 14:16
Захід відбувся під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Дмитра МАРИНЕВИЧА за участі начальника РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Василя МАЦАЛАКА, керівників районних служб цивільного захисту та представників органів місцевого самоврядування.