Віче з нагоди відзначення  Дня єднання

Дата: 16.02.2022 14:59

16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського на площі Соборності в Івано-Франківську відбулось віче з нагоди відзначення  Дня єднання.

Фото без опису

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич, голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук, міський голова Руслан Марцінків, владика Володимир Війтишин, представники духовенства, представники військових підрозділів, правоохоронних структур, влади, молодь та жителі краю.

Фото без опису

«Єдність українців-сила перед лицем загрози. Ми вдячні нашим захисникам і захисницям, які на східних рубежах боронять наше мирне небо» - Олександр Ярощук

Близько тисячі людей зібралися щоб продемонструвати свою єдність, непохитність та віру у свою державу.

Військовим оркестром урочисто виконано Державний  Гімн України. Пам’ять про полеглих воїнів та усіх борців за незалежність нашої держави вшановано хвилиною мовчання.

У виступах учасників урочистостей звучали заклики до єднання, організованого спротиву усім загрозам та неухильного виконання своїх обов’язків.

Завершився захід виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний нам Україну храни».