08 Березня, 2024 р., 11:06
1 березня розпочався прийом документів для участі у конкурсі на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску/закупівлі за кошти обласного бюджету у 2024 році.
07 Березня, 2024 р., 15:22
Сервер Мустафаєв народився у 1986 році в Узбекистані. Через деякий час родина повернулася в Крим, у місто Бахчисарай. Там Сервер закінчив школу і вступив до Бахчисарайського будівельного технікуму при Національному аграрному університеті.
07 Березня, 2024 р., 15:19
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
07 Березня, 2024 р., 12:24
Знаємо про Шевченка-поета - автора пророчих філософських творів, знаємо Шевченка-художника, тонкого і майстерного митця, але існує і третє втілення митця - Шевченко-музикант.
07 Березня, 2024 р., 11:38
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук: «У час війни наші діти найбільше відчувають переживання та страх. Аби відволікти їх від тривожних думок, дати змогу проявити свою креативність, згуртувати та об’єднати, ми започаткували творчий конкурс «Серцем єдиним, ми – Україна!»
07 Березня, 2024 р., 11:06
6 березня завершився другий територіальний етап серед учнів закладів загальної середньої освіти Рогатинської МТГ у рамках Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед дітей 2012 року народження.
07 Березня, 2024 р., 09:54
«Ця війна закінчиться лише Перемогою й однозначно з поверненням Криму», – Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло.
06 Березня, 2024 р., 15:33
Сьогодні в Єзупільській територіальній громаді відбулися спортивні змагання у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».